Serwis klimatyzacji samochodowej

Klimatyzacja odpowiedzialna jest za wymianę powietrza. Jej główną rolą jest zapewnienie pożądanej wilgotności i temperatury w kabinie pojazdu, a co za tym idzie również komfortu kierowcy i pasażerom. By układ klimatyzacji prawidłowo spełniał swoją funkcję, należy poddawać ją regularnemu serwisowaniu. Kontrola układu klimatyzacji samochodowej powinna być wykonywana okresowo, co najmniej raz w roku, najlepiej przed sezonem letnim. Zaleca się również profilaktyczny serwis klimatyzacji samochodowej przed sezonem zimowym.

Zaniedbanie układu może doprowadzić do poważnych usterek i kosztownych napraw. Wśród najbardziej charakterystycznych objawów nieprawidłowego działania klimatyzacji w samochodach wymienić można wyraźnie osłabiony efekt chłodzenia lub jego całkowity brak, nieprzyjemny zapach wydobywający się z nawiewów oraz głośną pracę kompresora po uruchomieniu klimatyzacji. Jeżeli któryś z powyższych objawów odczuwalny jest w Twoim samochodzie, konieczna będzie kontrola działania układu, a co za tym idzie – wizyta w profesjonalnym serwisie klimatyzacji samochodowej.

Diesel Serwis Turbo – serwis klimatyzacji samochodowej

Jako Diesel Serwis Turbo działamy w branży motoryzacyjnej już wiele lat, a nasza oferta obejmuje również kompleksowy serwis klimatyzacji samochodowej. W ramach serwisu wykonujemy m.in.:

  • odciągnięcie starego czynnika,
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • odgrzybianie,
  • nabicie lub uzupełnienie czynnika chłodniczego.

Serwis klimatyzacji samochodowej to wieloetapowy proces, dlatego też warto zadbać o to, by przeprowadzony był przez zespół wykwalifikowanych mechaników przy pomocy specjalistycznych urządzeń. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę gwarantujemy sprawne, fachowe i skuteczne przeprowadzenie wszelkich czynności serwisowych. Serwis klimatyzacji samochodowej w naszym wykonaniu to pewność najwyższej jakości i długotrwałych efektów – w pełni zaspokajających wszelkie oczekiwania i wymagania.

Serwis klimatyzacji samochodowej – Warszawa i okolice

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas zakresem usług. Z uwagi na lokalizację naszego warsztatu, z serwisu klimatyzacji samochodowej korzystają głównie właściciele pojazdów z dzielnic, takich jak m.in. Bemowo i Włochy, jednak z przyjemnością obsługujemy również zainteresowanych z pozostałych obszarów Warszawy.
W przypadku chęci współpracy, dodatkowych pytań czy niejasności prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem – telefonicznie, mailowo lub bezpośrednio w siedzibie warsztatu. Zapraszamy.