Diagnostyka komputerowa samochodu

Diagnostyka komputerowa samochodu polega na podłączeniu specjalnego komputera diagnostycznego do komputera sterującego samochodem. Taka diagnostyka auta pozwala uzyskać informacje na temat jego aktualnego stanu technicznego, zweryfikować poprawność parametrów, a także określić ewentualne usterki, ich przyczyny i sprawną metodę usunięcia. Diagnostyka komputerowa samochodu i wczesne wykrycie ewentualnych problemów to gwarancja ograniczenia kosztów późniejszych napraw. Warto również wspomnieć o tym, że sprawdzenie pojazdu przed kupnem to obowiązek każdego kupującego.

Diesel Serwis Turbo – diagnostyka auta

Jako Diesel Serwis Turbo działamy w branży motoryzacyjnej już wiele lat, a nasza oferta obejmuje także diagnostykę komputerową samochodów. Przy pomocy specjalistycznego programu do diagnostyki samochodu, w oparciu o doświadczenie i szeroką wiedzę naszych mechaników, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowy zakres usług:

  • podłączenie testera diagnostycznego i odczytanie kodów błędów,
  • analizę i rozszyfrowanie kodów błędów,
  • aktualny wydruk z testera,
  • omówienie uzyskanego wyniku przeprowadzonej diagnostyki auta.

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami do diagnostyki komputerowej samochodów, które w zaledwie kilka minut odczytują zapisane przez komputer sterujący samochodem dane o kondycji auta i wyświetlają te, które dotyczą nieprawidłowości poszczególnych podzespołów. W przypadku wykrycia jakichkolwiek usterek podczas diagnostyki auta w naszym warsztacie zapewniamy profesjonalne rozpoznanie, a następnie usunięcie lub skuteczną naprawę.

Diagnostyka komputerowa samochodów – Warszawa i okolice

Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą i zakresem usług. Z uwagi na lokalizację naszego warsztatu samochodowego, obsługujemy głównie właścicieli pojazdów z dzielnic, takich jak m.in. Bemowo i Włochy. Do skorzystania z oferty diagnostyki auta zachęcamy jednak również zainteresowanych z pozostałych obszarów Warszawy. W przypadku chęci współpracy czy dodatkowych pytań prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem – telefonicznie, mailowo lub bezpośrednio w siedzibie warsztatu. Zapraszamy.